Znaleziono 6 artykułów.

Z życia nauki i życia Towarzystwa : Refleksje dla niebiologów : Jakie są "milowe kroki" w zrozumieniu mechanizmów kontroli rozwoju żywych organizmów? / Andrzej Kaczanowski, Janina Kaczanowska.
Andrzej Kaczanowski, Janina Kaczanowska,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 200447-52   Pobierz
Opis
artykułu
Sprawozdanie z działalności Towarzystwa w 1997 r. : Sprawozdanie z działalności Wydziałów : Wydział IV Nauk Biologicznych : Referaty i streszczenia : Dolly, Polly ... Rozważania o klonowaniu / Janina Kaczanowska.
Janina Kaczanowska,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 1997102-110   Pobierz
Opis
artykułu
Sprawozdanie z działalności Towarzystwa w 1993 r. : Sprawozdanie z działalności Wydziałów : Wydział IV nauk biologicznych : Referaty i streszczenia : Uwarunkowania i przebieg cytokinezy w trakcie mitozy komórek metazoa i orzęsków [Streszczenie] / Janina Kaczanowska.
Janina Kaczanowska,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 199380-81   Pobierz
Opis
artykułu
Sprawozdanie z działalności Towarzystwa w 2002 r. : Sprawozdanie z działalności Wydziałów : Wydział IV Nauk Biologicznych : Referaty i streszczenia : Śmierć komórek, która warunkuje prawidłowy rozwój czyli apoptoza w rozwoju osobniczym [Streszczenie] / Janina Kaczanowska.
Janina Kaczanowska,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 2002129-131   Pobierz
Opis
artykułu
Profesor Zygmunt Kraczkiewicz (1900-1971) : wspomnienie o człowieku prawym w czterdziestą rocznicę śmierci / Janina Kaczanowska.
Janina Kaczanowska,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 201041-49   Pobierz
Opis
artykułu
Z życia nauki i z życia Towarzystwa : Marian Gieysztor (1901-1961) : uczony z klasą, skromny a skuteczny przewodnik na każdą pogodę / Janina Kaczanowska.
Janina Kaczanowska,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 200782-87   Pobierz
Opis
artykułuProjekt zrealizowany przez Muzeum Historii Polski w Warszawie.   Projekt dofinansowała Fundacja Kronenberga przy CITI Handlowy.

Pełne teksty artykułów, o ile nie zaznaczono inaczej, można wykorzystywać w ramach dozwolonego użytku.