Znaleziono 7 artykułów.

Sprawozdanie z działalności TNW : Sprawozdania z działalności Wydziałów TNW : Wydział I językoznawstwa i historii literatury : Streszczenia : Pierwsze polskie wydanie "Historii rzymskich" / Janusz Siatkowski.
Janusz Siatkowski,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 198592   Pobierz
Opis
artykułu
Skład Towarzystwa Naukowego Warszawskiego : (kadencja 1992-1994) : Wspomnienia pośmiertne : Jan Safarewicz (1904-1992) / Janusz Siatkowski.
Janusz Siatkowski,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 199231-33   Pobierz
Opis
artykułu
Sprawozdanie z działalności Towarzystwa w 1992 r. : Sprawozdanie z działalności Wydziałów : Wydział I językoznawstwa i historii literatury : Referaty i streszczenia : Polskie XIX-wieczne materiały gwarowe w Marburgu / Kazimierz Feleszko, Janusz Siatkowski.
Kazimierz Feleszko, Janusz Siatkowski,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 199252-57   Pobierz
Opis
artykułu
Sprawozdanie z działalności Towarzystwa : Sprawozdanie z działalności Wydziałów TNW : Wydział I językoznawstwa i historii literatury : Streszczenia : Wpływ języka polskiego na język i gwary niemieckie / Janusz Siatkowski.
Janusz Siatkowski,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 198855-56   Pobierz
Opis
artykułu
Sprawozdanie z działalności Towarzystwa : Sprawozdanie z działalności Wydziałów TNW : Wydział I językoznawstwa i historii literatury : Streszczenia : Piśmiennictwo i liturgia słowiańska we wczesnym średniowieczu polskim / Janusz Siatkowski, Tadeusz Wasilewski.
Janusz Siatkowski, Tadeusz Wasilewski,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 198860-62   Pobierz
Opis
artykułu
Skład Towarzystwa Naukowego Warszawskiego : (kadencja 2001-2003) : Wspomnienia pośmiertne : Franciszek Sławski (1916-2001) / Janusz Siatkowski.
Janusz Siatkowski,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 200148-50   Pobierz
Opis
artykułu
Sprawozdanie z działalności Towarzystwa w 1993 r. : Sprawozdanie z działalności Wydziałów : Wydział I językoznawstwa i historii literatury : Referaty i streszczenia : Wawrzyniec Puttkamer - rodowód i pochodzenie nazwiska / Janusz Siatkowski.
Janusz Siatkowski,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 199358-59   Pobierz
Opis
artykułuProjekt zrealizowany przez Muzeum Historii Polski w Warszawie.   Projekt dofinansowała Fundacja Kronenberga przy CITI Handlowy.

Pełne teksty artykułów, o ile nie zaznaczono inaczej, można wykorzystywać w ramach dozwolonego użytku.