Znaleziono 5 artykułów.

Skład Towarzystwa Naukowego Warszawskiego : Wspomnienia pośmiertne : Stanisław Skorupka (1906-1988) / Barbara Bartnicka.
Barbara Bartnicka,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 198821-22   Pobierz
Opis
artykułu
Sprawozdanie z działalności Towarzystwa : Sprawozdanie z działalności Wydziałów TNW : Wydział I językoznawstwa i historii literatury : Streszczenia : Prowincjonalizmy podlaskie w twórczości J. I. Kraszewskiego / Barbara Bartnicka.
Barbara Bartnicka,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 198858-59   Pobierz
Opis
artykułu
Sprawozdanie z działalności Towarzystwa : Sprawozdania z działalności Wydziałów : Wydział I językoznawstwa i historii literatury : Streszczenia : Stylizacja językowa w powieściach historycznych Henryka Rzewuskiego / Barbara Bartnicka.
Barbara Bartnicka,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 1989124   Pobierz
Opis
artykułu
Sprawozdanie z działalności TNW : Sprawozdania z działalności Wydziałów TNW : Wydział I językoznawstwa i historii literatury : Streszczenia : O "Kancjonale" toruńskim / Barbara Bartnicka.
Barbara Bartnicka,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 198588-89   Pobierz
Opis
artykułu
Sprawozdanie z działalności Towarzystwa w 1995 r. : Sprawozdanie z działalności Wydziałów : Wydział I Językoznawstwa i Historii Literatury : Referaty i streszczenia : Analiza stylistyczna tekstu Stefana Żeromskiego [Streszczenie] / Barbara Bartnicka.
Barbara Bartnicka,
Rocznik Towarzystwa Naukowego Warszawskiego - 199584   Pobierz
Opis
artykułuProjekt zrealizowany przez Muzeum Historii Polski w Warszawie.   Projekt dofinansowała Fundacja Kronenberga przy CITI Handlowy.

Pełne teksty artykułów, o ile nie zaznaczono inaczej, można wykorzystywać w ramach dozwolonego użytku.